PROČ MĚ NAJMOUT?

Realitní makléř není jen osobou, která fotí, inzeruje a prodává. Stará se o to, aby proces prodeje či koupě proběhl hladce a vy byli ušetření stresu. Role makléře je velice důležitá již při přípravě nemovitosti. V jaké fázi a stavu nemovitost prodávat a za jakou cenu – to  je klíčové pro správně nastavenou strategii i inzerci. Nicméně nejvíce mě oceníte ve fázi procesu prodeje a pokud se cokoliv zkomplikuje. Zádrhel může být na straně prodávajícího nebo třeba na straně  financování.

 

A nemusí to být jen zájemce, ale často se najednou objeví při jednání různí odborníci (advokát,  hypoteční specialista, firemní právník..), kteří mají tendence vstupovat do již domluvených dohod. Vždy při tom spoléhaji na tlak, který najednou vyvíjí na prodávajícího, který už počítá s prodejem. Cílem je snížení ceny nebo sjednání jednostranně výhodných podmínek pro kupujícího.

 

Individuální přístup k Vašim snům

Každý z nás má specifické představy o svém domově. Od architektonického stylu po polohu, každý detail má svůj význam. A právě zde vstupuje do hry privátní realitní makléřka. Jejím hlavním cílem je pochopit vaše přání a na základě nich vám představit nemovitosti, které budou nejlépe odpovídat vašim potřebám a životnímu stylu.

Odborná rada a zkušenosti

Privátní realitní makléřka je váš průvodce nejen při hledání, ale i během celého procesu nákupu nebo pronájmu. S jejími odbornými znalostmi a zkušenostmi se nemusíte obávat komplikací, které mohou při obchodech s nemovitostmi vzniknout. Vaše privátní realitní makléřka je zde, aby vám poskytla profesionální radu, zodpověděla vaše otázky a pomohla vám udělat informovaná rozhodnutí.

Exkluzivní nabídky na míru

Privátní realitní makléřka má přístup ke skrytým pokladům na trhu nemovitostí. To znamená, že se dostanete k exkluzivním nabídkám, které by jinak mohly zůstat mimo váš dosah. Můžete se těšit na prohlídky domů, které byly speciálně vybrány podle vašich preferencí, což vám ušetří čas a energii strávenou prohlídkou nepodstatných nemovitostí.

Stress-FREE Process

Jedním z největších benefitů spolupráce s privátní realitní makléřkou je fakt, že se vám uleví od stresu spojeného s přípravou a samotným prodejem nemovitosti. Zatímco vy se můžete soustředit na své každodenní povinnosti, makléřka pro vás provádí veškerý výzkum, prezentaci, vede prohlídky a jednání se zájemci a všemi potřebnými subjekty.