Dvoupatrový RD 5+1 s garáží a velkou zahradou!

Dvoupatrový RD 5+1 s garáží a velkou zahradou!

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji dvoupatrový dům 5+1 nacházející se v klidné části obce Moravské Málkovice, okres Vyškov. Tato prostorná nemovitost disponuje krytou pergolou s grilem, dílnou, krytou garáží a krásnou ovocnou zahradou. Dům je doplněn hospodářskými budovami, které poskytují dostatek úložného prostoru a možnost využití pro různé aktivity. K dispozici jsou také prostorné sklepy pro skladování potravin či vín. Dům nabízí možnost půdní vestavby, čímž lze vytvořit další obytné prostory či relaxační zónu.

Pozemek leží na parcele č.270 o výměře 200 m2 - zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je dům č.p. 222 - objekt k bydlení. Pozemek o výměře 149 m2 - zastavěná plocha a nádvoří a pozemek o celkové výměře 1000 - 1100 m2 - zahrada (zmíněnou zahradu budeme upravovat – zmenšovat dle potřeb kupce a budoucího rozdělení parcel).

Tato atraktivní nemovitost představuje ideální kombinaci pohodlného bydlení a venkovského života, což osloví milovníky přírody
i zájemce o klidné bydlení s dostatkem prostoru. Nabízí široké možnosti využití: od drobného hospodářství přes podnikání a živnostenské aktivity až po zahradničení. Jedinečná příležitost pro ty, kteří hledají všestranné a inspirativní prostředí. Neváhejte nás kontaktovat, abyste tuto jedinečnou příležitost nepropásli.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresVyškov
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky22174
Datum aktualizace15.07.2024
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoNe
ElektřinaElektro - 230 V
TopeníLokální plynové
KomunikaceBetonová
Rok kolaudace1990
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m22493
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace, jímka
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Moravské Málkovice. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
fname: email: